Slide Left Slide Right yükleniyor
Isıjet sıcak hava cihazları ve ortam ısıtıcıları

İŞİNİZİ ISITIR

Isıjet sıcak hava cihazları ve ortam ısıtıcıları

İŞİNİZİ ISITIR

Isıjet sıcak hava cihazları ve ortam ısıtıcıları

İŞİNİZİ ISITIR

Türkçe English русский

Hakkımızda

Firmamız, ISIJET markası ile Ankara'da kurulu 5.000 m2 fabrikasında son teknoloji makine ve ekipmanları kullanarak endüstriyel sıcak hava cihazları üretimi gerçekleştirmektedir. Ürün grubundaki ısıtıcların üretiminin yanı sıra, yeni ürünlerle ilgili AR-GE çalışmaları da aralıksız olarak devam ettirilmektedir. Üretilen ISIJET sıcak hava cihazları, Türkiye pazarının yanısıra, birçok yabancı ülkeye de ihraç edilmektedir. Kalite, güvenlik ve verimlilik odaklı üretilen ISIJET sıcak hava cihazları birçok firmanın değerli projelerinde ısıtma konusunda çözüm ortağı olmaktadır.
LogoISIJET ORTAM ISITICILARI

ISIJET sıcak hava cihazları ve ortam ısıtıcılarının maliyetleri, sabit ısıtma sistemlerinin ilk kurulum maliyetlerine kıyasla çok daha düşüktür. Farklı kapasitelerdeki farklı ISIJET modellerinden bir ya da daha fazlası ile her türlü mekanın ısıtmasını gerçekleştirmek mümkündür..

ISIJET ortam ısıtıcılarının taşınabilir olması, tüm mekanının ısıtılmasına gerek olmayan durumlarda lokal ısıtma sayesinde daha düşük maliyetlerle ısıtma imkanı sağlayarak kullanıcılara ciddi ekonomi sağlamaktadır. Ayrıca ISIJET ortam ısıtıcıları, bir yapının farklı bölümlerine rahatlıkla taşınabileceğinden, yapının tüm bölümlerini aynı anda ısıtabilecek pahalı ve karmaşık bir sisteme ihtiyacı ortadan kaldırmakta ve bu anlamda işletmelere da maliyet ve işletilebilirlik anlamında büyük yarar sağlamaktadır.

ISIJET ortam ısıtıcıları, her türlü ısıtma ihtiyaçlarınıza ekonomik, verimli ve pratik cevap verirken, sizin ve şirketinizin de bütçesine büyük katkıda bulunacaktır. Siz ve işletmenizin ısıtma ihtiyacını en maliyet etkin biçimde çözen ISIJET artık kullanıma hazır.

ISIJET ortam ısıtıcılarının kolay ve verimli çalışma sistemleri, anında sıcak hava üreterek ve bunu ortama vererek, her türlü ortamda çok hızlı ısıtma yapabilmektedir. Bu verimli sistem, en az oranda atık gaz ürettiğinden, ISIJET ortam ısıtıcıları alternatif ısıtma sistemlerine göre çok daha çevrecidir. ISIJET ortam ısıtıcıları sağlam yapısı sayesinde her türlü kullanım şartlarında uzunca yıllar sorunsuzca çalışmak için tasarlanmış ve testleri gerçekleştirilerek beklenmedik arızaların önüne geçilmiştir. Ayrıca güçlü yedek parça desteği sayesinde meydana gelebilecek kullanıcı veya işletim kaynaklı arızalar çok kısa süre içerisinde çözülebilecektir.

ISIJET

İşinizi Isıtır.ISIJET

İşinizi Isıtır.

Kullanım Alanları

ISIJET

İşinizi Isıtır.

Haberler

İletişim Detayları

Demir Oto. Ve Stok. Ltd. Şti.

© 2013 | ISIJET Ortam Isıtıcıları

Bizimle İletişime Geçin.

Ankara

Adres : 95. sokak 46/A Yenimahalle / ANKARA
info@isijet.com.trTelefon :+90 312 396 00 69


Telefon2 :+90 312 334 35 25


Fax : +90 312 396 00 69


Mobil : +90 532 324 06 74

Bize yazın