Mazotlu Isıtıcılarımızla Tanışın

Mazotlu Isımak işlemlerinizde, Kapalı alan, Alçı, Sıva, Boya, Beton kurutma işlemleri için, Ofis ortamlarında, Sera, inşaat, Epoksi kurutmak amacıyla kullanabileceğiniz çeşitli modellerde, Yüksek Basınçlı Bacasız Isıtıcılar, Düşük Basınçlı Bacasız Isıtıcılar, Bacalı Isıtıcılar, Taşınabilir Sıcak Hava Cihazları olmak üzere 4 ana kategoriye ayırdığımız Mazotlu Isıtıcılarımızdan size uyanıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Mazotla çalışan Bacalı Isıtıcılar;

FX serisi Mazotlu Isıtıcılar yanma kazanında ortaya çıkan yanma gazları bir baca sistemi ile ısıtılan mekanın dışına atılırken, özel bir tasarımla ısı transfer özellikleri artırılan kazan etrafında ısınan hava, güçlü bir fan sistemi sayesinde ortama verilir.
Mazotlu Isıtıcı FX-25

Mazotlu Isıtıcı FX-40

Mazotlu Isıtıcı FX-70

Yüksek Basınçlı Bacasız Mazotlu Isıtıcılar;

KX modeli ortam ısıtıcıları mazotla çalışan ve yakıtın yanması sonucu ortaya çıkan gazları ısıtılan ortama vererek çok yüksek verimde çalışan ortam ısıtıcılarıdır. Herhangi bir kuruluma ihtiyaç duymayan KX modeli ısıtıcılarını sadece elektrik fişlerini prize takarak ve yakıt deposuna yakıt doldurarak hemen çalıştırmak mümkündür.

Mazotlu Isıtıcı KX-35

Mazotlu Isıtıcı KX-40

Mazotlu Isıtıcı KX-55

Mazotlu Isıtıcı KX-90

Düşük Basınçlı Bacasız Mazotlu Isıtıcılar

NX modeli mazotlu ortam ısıtıcıları mazotla çalışan ve yakıtın yanması sonucu ortaya çıkan gazları ısıtılan ortama vererek çok yüksek verimde çalışan ortam ısıtıcılarıdır. NX modeli ısıtıcılar, tamamen otomatik çalışır ve kullanıcı dostudur. Yanma gazlarının ortama verilmesinden dolayı NX modeli ısıtıcılar açık alanlarda ya da çok iyi havalandırılan mekanlarda kullanmalıdır.

Mazotlu Isıtıcı NX-100

Mazotlu Isıtıcı NX-150

Taşınabilir Mazotlu Isımak, Sıcak Hava Cihazları;

AX serisi ile yüksek ısıtma kapasitesi ve güçlü hava dolaşım gücüne sahiptir. Büyük alanların ve yüksek hacimli yerlerin ısıtılmasında AX serisi ısıtma cihazları hızlı, ekonomik ve çevreci ısıtma çözümleri sunar. Kullanıcının yakıt tercihine en uygun brülör sistemi seçilerek sistem; LPG, doğalgaz, mazot, motorin, fuel-oil, gaz yağı vb. yakıtlar ile çalıştırılabilir.

Mazotlu Isıtıcı AX-65

Mazotlu Isıtıcı AX-115

Mazotlu Isıtıcı AX-190